Provizyon Yönetimi

Provizyon, sağlık giderlerindeki hakların tam ve doğru kararlarla yönetilmesidir. Bu nedenle en güncel ve bilimsel tıbbi tanı, tedavi, teknoloji bilgilerine sahip, ülke sağlık uygulamaları ve donanımını takip eden tecrübeli medikal ekiplerce yönetilmektedir.

Provizyonda hızlı ve en doğru karar ile sağlık hizmeti alan ve almayan tüm bireylerin haklarının gözetilmesi en önemli prensiplerimizden biridir.

Sağlık giderlerinin yönetiminde bilginin doğru okunması ve kaydı çok önemlidir, bu doğrultuda Moneta Assistance kendi yazılımı ile doğru karar alımında etkin, akıllı, kullanıcı dostu program kullanmaktadır.  Bu programlar ile hasta ve hastalık takipleri ile yaşam konforuna ve sağlık giderlerinde tasarrufa dokunmaktadır. 

Provizyonda hızlı karar süreçlerini destekleyen iletişim yöntemleri kullanılmaktadır.  Sözlü ve yazılı tıbbi bilgi ve belgelerin hızlı edinilmesi ve değerlendirilmesi için tüm digital ve diğer teknolojileri takip etmektedir. 

Provizyon süreçlerinin güçlü yönetimi; poliçe primlerinden yenileme süreçlerine kadar tüm sigortacılık süreçlerinin de sağlıklı yönetilmesini sağlamaktadır.


Tıbbi endikasyonlara uygun olmayan, gerekliliği kesin olmayan, bilimsel olmayan tedaviler konusunda hassasiyetler gözetilerek toplam sağlık maliyetlerine katkı sağlamaktadır. 

Moneta
Moneta Healht Travel
Moneta Sağlık
Doktor Ekranı
Sunmed Card