Ağız ve Diş Sağlığı

Moneta Assistance, Ağız ve Diş Sağlığı konusunda Tüm Türkiye de yaygın, güvenilir anlaşmalı diş muayene ve klinikleriyle yıllardır hizmet vermektedir. 

Moneta Assistance, Anlaşmalı Sigorta Şirketlerinin diş teminatı sahibi 750.000 sigortalısına deneyimli kadrosuyla hizmet sağlamaktadır.  

Anlaşmalı yüzlerce muayene ve kliniklerde kullanılan kendi yazılım programımız ile provizyon süreçleri hızlı ve doğru bir şekilde yönetilmektedir.

Moneta Assistance; sahip olduğu Knowhow ile Ağız ve Diş sağlığı konusunda sigorta şirketlerinin isteğine göre her türlü diş teminat paketini ve diş poliçesi içeriğini hazırlamaktadır.

Emeklilik, Hayat, Sağlık Sigortaları, Sandık, Vakıf, Bankalar başta olmak üzere firmalara her türlü diş paketleri ve organizasyonu sağlayabilmektedir. 

Diş Provizyon Programı, tecrübeli kadrosu ve uygun anlaşmalı fiyatları ile özellikle Sandık, Banka gibi kurumların diş giderlerini her aşamasında yöneterek önemli bir kontrol ve tasarruf sağlayabilecek yapıya sahiptir.  Bunu yaparken üyelerin kurumuna karşı olan hassasiyetlerinin de bilincindedir. 

Moneta
Moneta Healht Travel
Moneta Sağlık
Doktor Ekranı
Sunmed Card