Kurumsal Çözümler

Kurumsal Sağlık Danışmanlığı...

Firmanız ve çalışanlarınızın tüm sağlık ihtiyaçlarında başından sonuna yanınızdayız.  Online Tıbbi Danışma, Özel Sağlık Sigortası, İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği,  Sağlık Kurumlarıyla Özel Anlaşmalar,  Sağlık Giderlerini Azaltma, Kronik Hastalık Takibi Programları, Online veya Yerinde Diyetisyen ve Psikolog Hizmetleri...

*Online Tıbbi Danışma hattımız ile çalışanlarınız bir sağlık sorunu ile karşılaştığında görüntülü ve anında doktor görüşmesi yapabilmektedir.  Bu hizmet ile çalışanların sağlık sorunları için doğru ve hızlı çözüm bulması aynı zamanda hem işgücü kaybına engel olacak, hem de firmanın genel sağlık maliyetlerini azaltacaktır.  

*Online Uzman Görüşme hizmetimizde, online tıbbi danışma sürecinde gerekli durumlarda uzman görüşme organizasyonu yapıyoruz.  Geniş uzman doktor networkümüzden tercih edilen ilgili branş hekimlerinin uygunlukları doğrultusunda görüşmeleri organize ediyoruz.

*Yerinde veya Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımızda Tetkik İşlemleri hizmetimiz ile uygunluklar doğrultusunda işyerinde veya evde tetkik işlemi sunabilmekteyiz.  Muayene sonrası doktorun çalışanlardan istediği tetkiklerin yapılması konusunda yerinde veya anlaşmalı kurumlarımızda yapılacak işlemlerin organizasyonunu sağlamaktayız. 

*Transfer desteği ile anlaşmalı muayenehane, hastane, laboratuvar, görüntüleme merkezi gibi kurumlara araç filomuzla erişim sağlıyoruz. Yine evde yapılabilecek hizmetler için de transfer hizmeti sağlıyoruz. 

*Hasta Koçluğu, Moneta Assistance Çağrı Merkezimizce çalışanlarınızın işlemlerinin yarım kalmadan tamamlanması için takip, hatırlatma, randevu alımı, transfer başlatılması, sağlık danışmanlığı gibi gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin bütünüdür. Tetkik sonuçlarınızı, periyodik takiplerinizi, önem arz edebilecek rahatsızlıklarınızı hassasiyetle gözden geçiriyor, sağlıklı olmanız adına sizi yalnız bırakmıyoruz.

*Online Diyetisyen hizmeti ile çalışanlarınızın sağlıklılık durumunuzu da önemsiyoruz.  Konusunda uzman diyetisyenlerimize ulaşımınız bir telefon uzaklıkta.

*Online Psikolog hizmetimiz ile gizlilik çerçevesinde çalışanlarınız güvenle görüşme yapabilmektedir.

*Özel Sağlık Sigortası Danışmanlığı hizmetimiz ile Grup/Kurumsal Sağlık Sigortası poliçelerinizin yenileme dönemi öncesi analizlerini yapıyor, reddedilen sağlık giderlerini, kapsam dışı bırakılan hastalıkları, yenileme garantisi ve genel maliyet risk analizlerini yaparak haklarınızın adil zeminde korunmasını sağlıyoruz.  Firma yöneticilerine önemli durumları rapor ediyoruz. 

*Özel Sağlık Sigortası Hasar Prim oranınızın azaltılması, yenileme döneminde sağlık poliçesi için çok fazla ödeme yapmamanız için hizmet kalitesini düşürmeden, maliyet azaltıcı tedbirler sunuyoruz. Varsa işyeri hekimizle de uyumlu olarak kurumunuzun lokasyonuna, çalışanlarınızın sağlık tercihlerine bakarak, özel anlaşmalar ile daha uygun hizmet alımı sağlıyoruz.  Moneta Assistance Online Görüşme hizmeti ile bu hizmet alımını organize ediyor, randevu alımı, hatırlatma, transfer ve hasta takibi yapıyoruz.  Diğer bir deyişle hem çalışanlarınıza hasta koçluğu sağlıyoruz, hem de sağlık maliyetlerini kontrol ediyoruz.  

*İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hemşiresi, Diğer Sağlık Personeli ihtiyaçları için firmanızın yanınızdayız.   

*İşyeri Hekimliği, İşe Giriş, Periyodik Taramalar, Aşılamalar vb için firmanızın çalıştığı iş koluna özel tüm sağlık hizmetlerini yerinde veya sağlık kurumlarında sağlıyoruz.  İşyeri hekiminizi destekleyecek şekilde veya tamamen hizmet alacağı şekilde laboratuvar, görüntüleme, misafir uzman doktor eğitimi, kuruma özel anlaşmalı doktor network ve sağlık kurumları gibi hizmetleri sunmaktayız. İşyeri hekiminizle yapacağımız senkron çalışmalar ile hem işyeri hekiminizi destekliyor, hem de toplam maliyetlerde avantaj sağlıyoruz. 

*Digital Sağlık Teknolojilerini yakından takip eden ve kendisini geliştiren bir firma olarak, çalışanlarınızın sağlığa, sağlık evraklarına erişimi ve bilgilendirilmeleri adına alternatifler oluşturuyor, analizler ve raporlamalar ile firmanızın sağlıktaki karar süreçlerini destekliyoruz.  

Moneta
Moneta Healht Travel
Moneta Sağlık
Doktor Ekranı
Sunmed Card