Bireysel Çözümler

Artık Sağlık Koçunuz var...

Sağlıklı bir hayat geçirmeniz adına, sağlıklı olduğunuzda da, hastalık durumunda da yanınızdayız. Tıbbi süreçlerde danışacağınız, eski sağlık raporlarınıza ulaşabileceğiniz, kısacası sağlıkta koçluk alabileceğiniz bir çözümünüz var artık.

Amacımız, sağlıkla ilgili doğru, hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmete ulaşmanızdır... 

?   Bu bir sağlık sorunu mudur? anında görüntülü doktor görüşmesi yapabilir miyim? görüntülü olarak uzman doktorla görüşebilir miyim? hangi branş doktoruna gitmeliyim? randevu aldırabilir miyim? en yakın sağlık kurumunu öğrenebilir miyim? transfer hizmeti alabilir miyim? evimde ya da işyerimde tetkik yaptırabilir miyim? yaklaşık ne kadar öderim? sigortam karşılar mı? yurt dışına çıkarken sağlığım için nelere dikkat etmeliyim?, eski tetkiklerime ulaşabilir miyim? tetkiklerimi doktora sorabilir miyim? iletebilir miyim? gibi birçok sayısız konuda artık bir koçunuz var. 

Sağlık koçunuz olarak sağlık konularında sizin ve ailenizin sağlıklı olmanız ve hastalığınızın takibinde yanınızda olarak baştan sona işlemlerinizi hatırlatıyor, takip ediyor, bilgilendirme yapıyoruz.

*Moneta Çağrı Merkezi hattımız ile 7/24 olarak bize ulaşabilirsiniz. Doktorla görüşmek istemeniz durumunda ise görüntülü ve anında  görüşme yapabileceksiniz.  Bu hizmet ile doğru ve hızlı çözüm bulmanın yanı sıra hem zaman kaybına engel olacak, hem de sağlık maliyetlerini azaltacaksınız. 

*Online Uzman Görüşme hizmetimizde, online tıbbi danışma sürecinde gerekli durumlarda uzman görüşme organizasyonu yapıyoruz. Geniş uzman doktor networkümüzden tercih edilen ilgili branş hekimleri uygunluklar doğrultusunda görüşmeleri organize ediyoruz.

*Yerinde veya Anlaşmalı Sağlık Kurumlarımızda Tetkik İşlemleri hizmetimiz ile uygunluklar doğrultusunda işyerinde veya evde tetkik işlemi sunabilmekteyiz.  Muayene sonrası doktorunuzun istediği tetkiklerin yapılması konusunda yerinde veya anlaşmalı kurumlarımızda yapılacak işlemlerin organizasyonunu sağlamaktayız. 

*Transfer desteği ile anlaşmalı muayenehane, hastane, laboratuvar, görüntüleme merkezi gibi kurumlara araç filomuzla erişim sağlıyoruz. Yine evde yapılabilecek hizmetler için de transfer hizmeti sağlıyoruz. 

*Online Diyetisyen hizmeti ile sağlıklı kalma durumunuzu da önemsiyoruz.  Konusunda uzman diyetisyenlerimize ulaşımınız bir telefon uzaklıkta.

*Online Psikolog hizmetimiz ile gizlilik çerçevesinde güvenle görüşme yapabilmektesiniz.

*Özel Sağlık Sigortası Danışmanlığı hizmetimiz ile bireysel poliçenizle ilgili bir kullanım olması durumunda(bir sağlık probleminde) bizden danışmanlık alabilirsiniz.  Onay bekleyen, reddedilen, kapsam dışı bırakılan durumlar için istemeniz durumunda ve uygunluklar çerçevesinde bilgilendirme yapıyor, haklarınızın adil zeminde korunmasını sağlıyoruz. Tercih etmeniz durumunda anlaşmalı doktor ve sağlık kurumlarımız ile sigorta poliçenizin de geçeceği hizmetleri beraber değerlendiriyoruz. Sağlık giderlerinin uygun maliyetlerle sağlanımı, poliçenizin sonraki yıllardaki prim ve yenileme garantisi gibi konulara pozitif etki sağlayacak olduğundan önem taşımaktadır. 

*İkinci Görüş hizmetimizle, yurt içi veya yurt dışı doktor değerlendirmesi için organizasyonunuzu sağlıyor, süreçlerde bigilendirme yapıyoruz. 

*Digital Sağlık Teknolojilerini yakından takip eden ve kendisini geliştiren bir firma olarak, müşterilerimizin sağlığa, sağlık evraklarına erişimi ve bilgilendirilmeleri adına teknolojileri kullanabilmektesiniz. 

Moneta
Moneta Healht Travel
Moneta Sağlık
Doktor Ekranı
Sunmed Card