Online Uzman Doktor

Moneta Anlaşmalı Uzman Doktorlarımız ile görüntülü görüşme yapabilir ve önemli gördüğünüz sağlık konularında bilgi alabilirsiniz. 

Örneğin doktorunuz size şikayetiniz ile ilgili konuda  cerrahi bir operasyon önerdi ve böyle bir operasyonun komplikasyonları konusunda tarafsız bir uzmandan daha görüş almak istiyorsunuz, görüntülü olarak görüşme yapabilirsiniz. Veya çocuğunuz rahatsızlandı ve önemli bir durum ile karşı karşıyasınız...

Online platformumuz üzerinden anlaşmalı uzman doktorumuz ile görüntülü görüşme yapmak için randevulaşıyorsunuz. Uzman doktorumuz şikayetinizi dinliyor, tahlil ve/veya görüntüleme sonuçlarınızı değerlendirerek görüşünü size belirtiyor. Anlaşmalı uzman doktorumuz sizi fiziksel muayene de yapmak isteyebilir. Bu durumda detaylarını VIP Transfer bölümünde anlattığımız aracımızı sizin bulunduğunuz yere göndererek uzman doktor muayenehanesine transferinizi gerçekleştiriyoruz. 

Moneta Anlaşmalı Muayenehane doktoruna gittiniz ve sonrasında tetkiklerinizle veya ilgili başka bir konu için bir soru sormak istediğinizde yine online olarak bilgi alımı sağlayabilirsiniz.  Böylece doktorunuzu aramak için çekinmeye gerek kalmadan ulaşabileceğiniz bir alternatif sunmuş oluyoruz.

Online Uzman Doktor için tıklayınız

Moneta
Moneta Healht Travel
Moneta Sağlık
Doktor Ekranı
Sunmed Card