Para ve Zamandan Tasarruf | Moneta Assistance

Para ve Zamandan Tasarruf

 

Sigortalılarımızın diş sorunlarına çözüm üretirken, hem onların hayatını kolaylaştırıyor hem de mali yüklerini ortadan kaldırarak somut bir katkı sağladığımıza inanıyoruz...

Öncelikle sigortalılarımızın bir diş sorunu veya kontrol ihtiyacı ortaya çıktığında, kendisine en yakın ve sorununa en uygun noktaya yönlendirme yaparak, çok önemli bir koaylık sağladığımızı düşünüyoruz.

Zira hasta ile hekimin buluşmasınını ilk adımının doğru hekimi tespit edebilmek ve en uygun zamanda randevu alabilmek olduğunun farkındayız. Sonuç olarak bu konudaki rehberleğimiz çok önemli bir zaman tasarrufu sağlanmaktadır. 

Sağladığımız diğer önemli fayda ise; MonetaAssistance'nin anlaşmalı olduğu tüm diş kliniklerinde Türk Diş Hekimleri fiyat tarifesi geçerli olmasıdır. Bu durum bireysel sigortalıya veya sigorta şirketlerinin kurumsal müşterilerine ekstra bir maliyet avantajı sağlanmaktadır.

Yani; poliçesinde diş teminatı olan bir sigortalımız, bizim anlaşmalı kurumlarımızda poliçe kapsamı haricinde bir tedavi yaptırsa bile, tedavi ücretini diş hekimine, Türk Diş Hekimleri Birliği asgari ücret tarifesinden öder.

Dolayısı ile sigortalımızın kafasında "Acaba fazla mı ödedim?" veya "Başka yerde daha ucuza tedavimi yaptırabilirmiydim?" sorusu oluşmaz.